• An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow

Strona Główna

Witamy w Hodowli Nowofundlandów Gryfia Dolina!!!

 

02.07.2017 - Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Meisdorf

Piąta wystawa w ostatnim czasie i piąte zwycięstwo!

LOTTA Gryfia Dolina w kl.championów - lok.1, CAC, Najlepsza Dorosła Suka i BEST OF BREED !!!

 

 

24.06.2017 - Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Kołobrzegu 

Del Oso's Keep calm and carry on aka Sally, kl.szczeniąt - lok. 1, WO, Najlepsze Szczenię w rasie

LOTTA Gryfia Dolina kl.championów - lok. 1, CWC, CACIB, Najlepsza Dorosła Suka i ostatecznie BEST OF BREED !!!

 

10-11.06.2017 - podwójna Krajowa Wystawa Psów w Szczecinie.

Del Oso's Keep Calm and carry on (Sally), kl. młodszych szczeniąt - 2x ocena wybitnie obiecująca, 2x lok. 1, 2x Najlepsze Młodsze Szczenie w rasie.

Na ringu honorowym Sally w cudownym stylu zdobyła pierwsze miejsce wygrywając BEST IN SHOW !!! 

LOTTA Gryfia Dolina kl. championów - 2x lok. 1, 2x Najlepsza Dorosła Suka, 2x BEST OF BREED, BOG III

20.05.2017 - Krajowa Wystawa Psów w Ustce.

LOTTA Gryfia Dolina kl. championów - lok.1, CWC, Najlepsza Dorosła Suka, BEST OF BREED :))W maju zawitała do nas z Niemiec rozkoszna suczka o imieniu Sally -     Del Oso's Keep calm and carry on (King of Helluland Orient Express & Ursinus Velutus Paloma Nera).

Dorosłe psy były bardzo ciekawe nowego gościa, którego natychmiast przyjęły do swojego grona. 

 

11-12.02.2017 - dwie wystawy, dwie wygrane! Podczas Krajowej Walentynkowej i Nocnej Wystawy w Bydgoszczy, Lotta zajęła dwie pierwsze lokaty.

W tym dniu zakończyłyśmy  Championat Polski.

 

01.2017 - wzruszający filmik z naszej dogoterapii, został opublikowany przez portal eGryfice.pl    Dziękujemy za uznanie!

http://egryfice.pl/poruszajaca-dogoterapia-w-psouu-w-gryficach/

 

26.11.2016 - Krajowa Wystawa Psów w Bydgoszczy

Kolejna wystawa, kolejne sukcesy :)

Lotta w klasie otwartej, w pięknym stylu wygrała całą rasę zdobywając - lok. 1/3, CWC, Najlepsza Dorosła Suka, Zwycięzca Rasy (BOB) oraz res. BEST OF GROUP
 

Listopad  2016

W listopadzie gościliśmy w Specjalistycznym Punkcie Przedszkolnym "Promyczek" w Nowogardzie. Kolejny raz nasza wizyta sprawiła, że na dziecięcych buźkach pokazał się uśmiech. Wrażeń było bardzo wiele, a czas upłynął w przyjaznej atmosferze. Do zobaczenia ponownie wkrótce!

11.11.2016 - Krajowa Wystawa Psów w Szczecinku.

Pierwszy występ Lotty w klasie otwartej - lok. 1, CWC, BOS (Najlepszy Pies Płci Przeciwnej), Najlepsza Suka

 

 

 

 


10.11.2016 - wizyta w Publicznym Przedszkolu Nr 1 w Gryficach. Tym razem wiedzę o psie pragnęły pogłębić przedszkolaki. Praca z tak grzecznymi dziećmi, była dla nas prawdziwą przyjemnością :)

 


DOM DLA DZIECI w Gryficach - w październiku wraz z Lottą odwiedziłam Dom Dla Dzieci w Gryficach. W zajęciach brali udział wszyscy Podopieczni przebywający obecnie w placówce, zarówno Ci najmłodsi, jak i najstarsi. Podczas naszych spotkań panowała bardzo przyjazna atmosfera, który służyła przyswojeniu nowych informacji z zakresu wiedzy o psie, bezpieczeństwa i obowiązkach.

 

29-30.10.2016 - podwójna Międzynarodowa Wystawa Psów w Poznaniu - wspaniały występ Lotty w klasie pośredniej!

Pierwszy dzień - lok.1/2, CWC, res.CACIB

 

Drugi dzień - lok. 1/3, CWC


02.10.2016 - Międzynarodowa Wystawa Psów w Rostoku - pierwszy występ Lotty (21 m-cy) w klasie pośredniej w Niemczech  - lok. 1/4, Anw.Dt.Ch.,CAC, Najlepsza Dorosła Suka, Najlepszy Pies Płci Przeciwnej (BOS), CACIB


 

17.07.2016 - Krajowa Wystawa Psów Rasowych Koszalin

LOTTA zaprezentowała się pięknie w klasie pośredniej zdobywając - lok.1/2, CWC, Najlepszą Dorosłą Sukę, Zwycięzcę Rasy (BOB) oraz BEST OF GROUP III


 

 

10.07.2016 - Międzynarodowa Wystawa Psów w Warszawie

LOTTA Gryfia Dolina kl. młodzieży - lok. 1/4, ZWYCIĘZCA MŁODZIEŻY,  nominacja Crufts 2017

Wygrywając kolejny raz swoją klasę, Lotta zyskuje tytuł                  Młodzieżowego Championa Polski !!!

 

  

 

 

 

Będąc w Warszawie, odwiedziliśmy dzieci Bajli (MADAME BUTTERFLY). Troszkę podrosły od czasu, gdy opuściły nasz dom. Są wspaniałe, nie mogliśmy oderwać oczu…. Suri, Arthur & Shilla razem.                                          

 

18-19.06.2016 - ten weekend spędziliśmy w Erfurcie, wróciliśmy w wyśmienitym humorze :)

 

18.06 - CAC Erfurt - LOTTA Gryfia Dolina, kl.młodzieży - lok.1, Anw.Dt.Jug.Ch. VDH, ZWYCIĘZCA MŁODZIEŻY, NAJLEPSZY JUNIOR w RASIE i ...... ZWYCIĘZCA RASY BOB !!!

19.06 - CACIB Erfurt - LOTTA Gryfia Dolina, kl.młodzieży - lok.1, Anw.Dt.Jug.,Ch.VDH, ZWYCIĘZCA MŁODZIEŻY, NAJLEPSZA SUKA, BOS oraz tytuł Młodzieżowego Zwycięzcy Turyngii


Tymi sukcesami Shilla zakończyła Młodzieżowy Championat Niemiec
i jest trzecim w Polsce Nowofundlandem z tym tytułem, z czego dwa z tych trzech niufów należą do mnie - LOTTA Gryfia Dolina i jej mama MADAME BUTTERFLY Załoga Nelsona :) 

 

 


 

04.06.2016 - kolejny sukces...... Międzynarodowej wystawa w Neumünster: 

LOTTA Gryfia Dolina kl.młodzieży - lok.1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie! Na ringu honorowym Lotta znalazła się w szóstce najlepszych Juniorów tej wystawy.

 

 

 

27-28.05.2016 – HURRRRRAAA!!!! To był wspaniały, pełen sukcesów weekend! Na jednej z najbardziej prestiżowych wystaw nowofundlandów FED CUP, która w tym roku odbyła się w Czechach, Shilla stanęła na podium!!!!

W pierwszym dniu w konkurencji 9 psów, Shilla zajęła pierwsze miejsce, natomiast w drugim dniu w konkurencji 7 psów, stanęłyśmy na drugiej lokacie! Radości nie było końca…..

 

 

 

 

 

 

 

20.05.2016 – wizyty psa na lekcjach, przypadły najwyraźniej do gustu uczniom ze Szkoły Podstawowej Nr 4 w Gryficach, gdyż znowu tam zagościliśmy! Tym razem słuchaczami byli uczniowie klas piątych i szóstych. Uczniom należy się duża pochwała, gdyż okazali się wysoką kulturą, przestrzegali reguł panujących podczas wizyty psa na zajęciach, zadawali bardzo mądre i konkretne pytania dotyczące psów oraz bezpośrednio Bajli.  

 

 

13.05.2016 – w dniu dzisiejszym gościliśmy u przemiłych pierwszo- i drugoklasistów SP4 w Gryficach. Bajla wzbudziła jak zawsze wiele pozytywnych emocji. Nietypowa lekcja, podczas której uczniowie poznali bliżej rasę „nowofundland”, zasady bezpiecznego obcowanie z psem oraz związane z nimi obowiązki, pozostanie na długo w ich pamięci. Na koniec spotkania, Bajla dostała w nagrodę dwa przepiękne rysunki, które przedstawiają psy. Serdecznie Wam dziękujemy!

 

05.2016 - tym razem spotkaliśmy się z dziećmi ze szkoły w Trzygłowie. Bajla zrobiła na dzieciach ogromne wrażenie. Grupa była bardzo cicha i tak grzeczna, że w pewnym momencie Bajla wstała i poszła położyć się wśród dzieci. Każde z dzieci miało okazję nakarmić i pogłaskać dużego, bardzo delikatnego nowofundlanda. Dzieci wzbogaciły swoją dotychczasową wiedzę na temat psów i związanych z nimi obowiązkami.

 

 

 

05.2016 - kolejny raz, Bajla i ja zostałyśmy zaproszone do SP4 w Gryficach. Dzieci spisały się na medal, zadawały ciekawe pytania i bacznie słuchały wszystkich przekazywanych im informacji. Podczas indywidualnego kontaktu z Bajlą, dzieci potrafiły zastosować zdobytą wiedzę. Dziękujemy za zaproszenie!

 

03.05.2016 - tego dnia Shilla i Bajla dzielnie kroczyły w Marszu Godności, który zorganizowało Polskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Gryficach. Wspólny marsz rozpoczął Obchody Dnia Godności Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną. Podczas wspólnego festynu, każdy z gości mógł zrobić sobie zdjęcie z niufkami za symboliczne 2zł wrzucone do puszki, wspierając tym samym akcję KILOMETRY DOBRA.

fot.Marcin Bublewicz

 fot.Marcin Bublewicz

fot. Marcin Bublewicz

04.2016 - Cennych wskazówek dotyczących bezpiecznego obcowania z psem wysłuchali uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr 4 w Gryficach. Dzieci z dużą uwagą i zaciekawieniem przyglądały się dużemu, czarnemu nowofundlandowi, który je odwiedził. Uczniowie aktywnie uczestniczyli w dyskusji na temat obowiązków, jakie niesie ze sobą posiadanie pupila. Szybko opanowali także krótki wierszyk. Wizyta była bardzo udana i pełna emocji :)

04.2016 - Na zaproszenie Pani Jolanty Frączek ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Białogardzie, Shilla i Bajla odwiedziły wspaniałych uczniów z klasy 2b. Dzieci z niezwykłą radością przywitały niecodziennych gości. Celem naszej wizyty było uświadomienie dzieciom, jakie obowiązki wynikają z posiadania czworonoga oraz poznanie podstawowych zasady zachowania się wobec psa. Bacznie słuchały dawanych im wskazówek, o czym świadczy ich odpowiednia postawa podczas głaskania czy karmienia niufów. Uczniowie bardzo aktywnie uczestniczyli we wszystkich ćwiczeniach oraz znakomicie wykorzystali nowo poznane zasady w praktyce.

Było nam bardzo miło poznać tak grzeczne i mądre dzieciaki. Mamy nadzieję, że jeszcze się spotkamy :) Wizyta u Was była dla nas przyjemnością!

 

 

 

05.06.2016 - na międzynarodowej wystawie w Drzonkowie, Shilla (LOTTA Gryfia Dolina) zaprezentowała się wspaniale i zajęła drugą lokatę.

13-14.02.2016 - wspaniała wiadomość! W jeden dzień, na dwóch krajowych wystawach w Bydgoszczy, nasza Shilla (LOTTA Gryfia Dolina) wygrała:

- Wystawa Walentynkowa - 1 m-ce, Zwycięzcę Młodzieży, Najlepszego Juniora w Rasie oraz BOS !!!!!

- Wystawa Nocna - 1 m-ce, Zwycięzca Młodzieży

    

03.10.2015 - wystawą w Rostocku MADAME BUTTERFLY (Bajla) kończy CHAMPIONAT NIEMIEC!!!  Bajla jest pierwszym i póki co jedynym nowofundlandem w Polsce z tym tytułem.

 

 

21.01.2015 - narodziny miotu L (MADAME BUTTERFLY Załoga Nelsona & BELISSIMO vom Versetal)

 

08.09.2013 - narodziny miotu S (MADAME BUTTERFLY Załoga Nelsona & URSINUS VELUTUS El Fuego in Soul)

 

27.05.2012 - MADAME BUTTERFLY (Bajla) wygrywa wystawę w Ustce i zostaje nowym Championem Polski

31.07.2011 - ogromna radość!!! Nasza MADAME (Bajla) na wystawie w Bremen wygrywa swoją klasę i zostaje pierwszym w Polsce Młodzieżowym Championem Niemiec oraz Klubu Niemiec (DNK)!!!

 

03.07.2011 - MADAME BUTTERFLY (Bajla) wygrywa wystawę w Gorzowie Wlkp. i tym samym zostaje Młodzieżowym Championem Polski